Hakkımızda

Demirhan Tel Çit Hakkında...

40 yılı aşkın tecrübeye sahip firmamız, 10.000 m2 alan üzerine kurulu 2018 de yeni ve modern makinelerle donatılmış fabrikamızda TSE belgeli ürünler üreterek siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

2018 yılında yeni kurulan fabrikamızda TSE belgeli panel çit , dekoraçim , pvc kaplı tel ve örgü teli üretimi yapan firmamız, sektöre taze bir soluk ve anlayış getirerek, tel çit sistemleri konusunda sektörde lider konuma gelmeyi başarmıştır.

Deneyimli idari ve teknik personellerimiz ve yüksek standartlarda üretim yapan üretim tesisimiz ile tel çit sistemleri, spor sahaları, zemin kaplamaları, spor ekipmanları ve aydınlatma direkleri konusunda üretim yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktayız. Panel çit, jiletli tel, yüksek güvenlik çiti, trapez sac panolar, helezon tel ve örgü teli, anahtar teslimi açık ve kapalı spor ve futbol sahaları salonları, basketbol sahaları, tenis kortları, voleybol sahaları ve çok amaçlı spor salonları ile sentetik suni çim, akrilik zemin kaplama, kauçuk zemin kaplama, poliüretan zemin kaplama ve çocuk oyun grupları ile spor ekipmanları ürün yelpazemizde yer alan başlıca ürünlerdir.

Ürünlerimiz her iklim koşulunda kullanılabilen, korozyona uğramayan, uzun ömürlü ve çevre dostu ürünlerdir. Bunlarıda kendi bünyemizde bulanan laboratuvar bölümümüzde deneyleri yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini temel prensip olarak alan firmamız, sizlerden gelen talepler doğrultusunda istenilen her renk ve ölçüde imalat yapabilmektedir. Sürdürülen AR-GE çalışmalarımız sonucunda ürün yelpazemize her zaman yeni ürünler eklemekte ve sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Güçlü altyapımız, bilgi birikimimiz, deneyimli personel ve ekiplerimizle tamamlanmış veya devam eden projelerde yer alarak sizlere ekonomik ve kaliteli ürünler sunmaktayız.

Azerbaycan, Irak, Türkmenistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir , Libya, Sudan, Suudi Arabistan, Gürcistan, Nijerya, Fildişi Sahilleri, Brezilya, Arjantin ve Avustralya dahil 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapan firmamız, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda montaj ve uygulama işleri de yapabilmektedir.

Çim çit kategorisinde Dekoraçim, Decoragrass ve Demfence gibi tescilli markalarımız ile yurtiçi ve yurtdışında ‘’DEMİRHAN’’ imzalı bir çok projede yer alarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Demirhan, Dekoraçim® markası ürünleri olan çim çit modelleriyle sektöre yenilikler katmaya devam ediyor.

Demirhan’ ın seçkin müşterileri arasına katılmak ve projelerinizi güvenilir bir çözüm ortağı ile gerçekleştirmek ister misiniz?